Karo Destesi

Karo As:
Müjdeli bir haberi sembol eder. Seçilen diğer kartlara göre gelecek haberin hangi konuda olduğunu, zamanını kestirmemize olanak sağlar. Seçilen kartlar insan figürü içeriyorsa haberin geleceği kişiyi tahmin edebiliriz. Eğer seçilen diğer kartlar herhangi bir zamana, kişiye, işaret etmiyorsa süpriz bir haber demektir.
Karo İki:
Hane dışındaki bir yatağı temsil eder, fal baktıran kişinin aklında olan, düşlerinde arzuladığı kişiyi , yasak bir ilişkiyi işaret eder, kartların diziliş durumuna bakılarak ilişkinin durumunu, karşılığının olup olmadığını, devam edip etmeyeceğini ve sonuçlarını tahmin edebiliriz..
Karo Üç:
Hane dışı başka bir aileyi-haneyi temsil eder, bu hane fal baktıran kişiyi doğrudan ilgilendirir, seçilen diğer kartlar bu hane ile ilgili detayları bize sunacaktır. Bu kartın yanında insanı temsil eden bir kart seçilmiş ise diğer hane sahibini tahmin edebilirsiniz, sıkıntılı kartlar diğer hanenin içinde bulunduğu dert-huzursuzluk ve kavgaları işaret eder, pozitif değerli kartlar seçilmiş ise, o hanenin yaşayacağı mutlulukları gösterir.
Karo Dört:
İskambilde çocuğu temsil eder, olması istenen ya da sahip olduğunuz çocukları sembolize eder. Seçilen diğer kartlara göre çocukların cinsiyetini, sayısını, kestirebilirsiniz.. Seçilen diğer kartlar olumsuz ise çocuğun hayatının sorunlu olacağına işarettir. Karo dört seçilmiş ama hiç çocuğunuz yok ise bir çocuk sahibi olacağınıza işaret eder.
Karo Beş:
İskambil destesinde hediyeyi temsil eder. Bir arkadaş, akraba ya da sevgilinizden gelecek güzel bir hediyeyi sembolize eder. Seçilen diğer kartlara göre hediyenin, kimden geleceğini, çeşidini, hangi amaçla bize hediye edileceğini ve bizim için önemini kestirebilirsiniz..
Karo Altı:
Sağlık sorunlarına dikkat çeker, genel olarak geçici rahatsızlıkları işaret eder ama fal baktıran kişinin kronik rahatsızlıkları varsa bunların sürekli olacağına delalettir. Hasta olacak kişi fal baktıran değilde niyetindeki hanesindeki bir kişide olabilir, seçilen diğer kartlara ve niyete göre sonuca varmak gerekir
Karo Yedi:
Camiyi sembolize eder. Genellikle kişinin dini inancına vurgu yapan bu kart , niyet edilen namaz-adağı temsil eder. Seçilen diğer kartlar olumsuzsa manevi dünyamıza yeterince ilgi göstermediğimizi, görevlerimizi yapmadığımızı ve daha çok önem vermemiz, adağımız-sözümüz varsa bunu tutmamız gerektiğini söyler.
Karo Sekiz:
İş veya ortam değişikliğini temsil eder.. Uzun süredir sıkıntı içindesiniz ama artık ferahlama zamanı, maddi manevi sıkıntınızı atacak sonunda feraha kavuşacaksınız, rahatlayacaksınız eğer aşk ile ilgili bir dileğiniz varsa yakın zamanda dileğiniz olacak demektir. Yinede büyük atılımlar yapmamak, heyecanlara kapılmamak gerekir.. Uzun yolculuk planlarınız varsa biraz ertelemenizde fayda var.
Karo Dokuz:
Yeni iş girişimlerini temsil eder. Bu niyet ve isteklerinizden vazgeçmeniz gerekiyor, sonuçları sizi üzecek ve hayal kırıklığına uğrayacaksınız.. Eğer aşk ile ilgili bir dileğiniz var ise kısmetiniz kapalı, bir müddet daha sabırla beklemeniz ve mücadeleyi sürdürmeniz gerekecek.
Karo 10:
Hayatımızda olumu olarak açılacak bir kapıyı temsil eder. Bu kart her durumda güzel gelişmeleri haber verir. Şans, yükseliş, ilerleme, başarıyı gösteren bu kartın yanında olumsuz kartlar seçilse bile sonunda başarı gelecektir, başarımızın biraz daha zamanı var demektir ama sonunda mutlaka zafer gelecektir.
Karo Joker:
Hiper aktif, aklı bir karış hava bir erkeği sembolize eder. Fal baktıran kişi bir bayan ise çok dikkatli olmalıdır, gönül bağı olan kişi onun hakkında iyi şeyler düşünmüyor ve kötü amaçları için kullanma peşinde. Eğer fal baktıran erkek ise, kötü bir arkadaşı veya içine girilecek kötü ruh halini temsil eder, alkol-kumar gibi kötü alışkanlıklara kapılmamak için dikkatli olmalıdır. Eğer bu kart çevrenizden birisini temsil ediyorsa o kişiden mümkün olduğunca uzak durmanız sizin için iyi olacaktır.
Karo Kız:
Bayan bir akrabayı, arkadaşı sembolize eder. Seçilen diğer kartlara bakarak bu kişiyi, niyetini, sizin için önemini anlayabilirsiniz. Bu kart o kişiden gelecek haberi veya size edeceği yardımı temsil ediyor olabilir. Seçilen diğer kartlar olumsuz ise bu kişiyi hayatınızdan çıkarmak ya da uzak durmanız sizin için en iyisi olacaktır..
Karo Papaz:
Desteden bu kart seçilirse uyarı anlamına gelir.. Yakınımızda olan bir erkeği temsil eder. Size ilgisi olan ama içinde tutan kişiyi haber verir. Eğere bu kartın yanında sizi temsil eden bir kart var ise bu kişi sizin için değerli birisidir ve iyiye işarettir, sizi temsil eden kart yok ise yakınınızda olmayan bir erkek arkadaşı işaret eder. Karo Papaz kartının yanında Karo As seçilmiş ise, fal baktıran kişiyi çok seven ve iyi birisi olarak yorumlanır.
karo, karo destesi, karo as, karo 1 karo, karo destesi, karo iki, karo ikili, karo 2 karo, karo destesi, karo üç, karo üçlü, karo 3 karo, karo destesi, karo dört, karo dörtlü, karo 4 karo, karo destesi, karo beş, karo beşli, karo 5 karo, karo destesi, karo altı, karo altılı, karo 6 karo, karo destesi, karo sekiz, karo sekizli, karo 8 karo, karo destesi, karo yedi, karo yedili, karo 7 karo, karo destesi, karo dokuz, karo dokuzlu, karo 9 karo, karo destesi, karo on, karo onlu, karo 10 karo, karo destesi, karo joker, karo vale karo, karo destesi, karo kız, karo kızı karo, karo destesi, karo papaz, karo papazı