Kupa Destesi

Kupa As:
Erkeği sembol eden bu kart, bir kadın tarafından seçilmiş ise aklında olan ya da hayatına girecek bir erkeği işaret eder, Seçilen diğer kartlara göre bu kişinin fal baktırana karşı olan düşüncelerini, hislerini, sevgisinin olup olmadığını anlayabiliriz ve falda çıkan kişinin karakteri, fiziki görünüşü ve hayatına ilişkin bilgiler verir.
Kupa İki:
Mutlu bir ilişkiyi ve devamında gelecek evliliği haber verir, bu kart sevgili, nişanlı ya da eşinizden size olan desteği ve pozitif duyguları temsil ettiğinden güzel ve olumlu bir karttır.
Kupa Üç:
Bu kart fa baktıran kişinin kalbindeki kişiyi ya da bal baktıran erkek ise onun amaç ve arzularını, planlarını ve korkularını sembolize eder. Yanında seçilen diğer kartlar olumlu ise niyet ve planlarının olumlu sonuçlanacağına, seçilen kartlar olumsuz ise girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret eder.
Kupa Dört:
Bu kart, seyahat, ev değişimi ya da iş anlamındaki yeniliklere ve atılımlara işaret eder ve bu girişimlerinizin olumlu sonuçlanacağını haber verir, aklınızda ne varsa yapmak için hemen yola koyulun ve vazgeçmeyin.
Kupa Beş:
Fal baktıran kişinin hayallerini, beklentilerini ve endişelerini anlatır. Niyet edilen, çabalanan şeylerin olup olmayacağını ve zamanını kestirmenizi sağlar. Seçilen diğer kartlar olumsuz ise isteklerin uzun bir vadede gerçekleşeceğini haber verir ve sabretmenizi öğütler.
Kupa Altı:
Bu kart her manada yükselişi temsil eder, terfi, yeni girişim gibi atılımlarınızın olumlu sonuçlanacağına işaret eder. Seçilen diğer kartlar bir şahsı sembol eden kart ise bu size faydası olacak bir kişiyi işaret eder ama şahıs kartının yanında olumsuz kartlar çıkmış ise bu kişinin size karşı düşüncelerinin iyi olmadığını ve yükselişinize engellemeye çalıştığını, haset ettiğini haber verir.
Kupa Yedi:
Kupa yedili kartı talih, şans ve kısmet olarak yorumlanır. Yaşamınızda karşılaşacağınız iyi ya da kötü gelişmelerden haber verir, seçilen kartlar olumlu ise şans sizden yana olacak ve başarılı olacaksınız demektir, eğer olumsuz kartlar gelmiş ise işlerinizi kısmetinizi engelleyen birileri var demektir.
Kupa Sekiz:
Bu kart elde edilecek başarıyı temsil eder. İş-okul hayatındaki ilerlemeyi ya da sonuçlandırmayı simgeler. Seçilen diğer kartlar olumlu ise açılacak kapılar olduğunu ve bunun zamanının yakın bir tarih olduğunu haber verir.
Kupa Dokuz:
İskambil destesinde kupa dokuzlusu erkeğin duygu ve düşünsel dünyasını temsil eder, fal baktıran erkek ise gönlündeki kişi ile olan birlikteliği hakkında bize bilgiler verir. Fal baktıran bayan ise sevdiği kişinin ona karşı olan duygularını ve ilişkilerinin sonuçları hakkında fikir edinmesine olanak sağlar. Seçilen diğer kartlardan insanı sembolize eden kart çıkmış ise şuan hayatımızda-aklımızda birisi olmasa bile geleceğimizde hayatımızda olacak kişinin tahmini hakkında bize ip uçları verir.
Kupa ON:
Bu kart mutluluktan dökülecek gözyaşlarını işaret eder. Sıkıntılı bir olay, kararsız kalınan bir durum, sonucu beklenen bir işin olumlu sonuçlanacağını ve bizim sevinç gözyaşlarımızı sembolize eder. Seçilen diğer kartlar gelecek haberle ilgili detaylara size sunacaktır.
Kupa Joker:
Bu kart fal baktıran kişinin ya da aklındaki kişinin düşüncelerini bize anlatır. aklına neler olduğunu, sevdiğini düşünüp düşünmediğini, ilişkilerinin geleceği hakkında ip uçları verir. Seçilen diğer kartlar olumlu ise ilişkinizde karşılıklı duygular içindesiniz demektir.
Kupa Kız:
Etrafındaki kartlara göre yorumlanması gereken bu kart fal baktıran kişinin akrabalarından bir kadını temsil eder. Seçilen diğer kartlara göre hayatınıdaki, çevrenizdeki konumunu ve etkilerini saptayabilirsiniz.
Kupa Papaz:
Bu kart fal baktıran erkeğin kalbini duygularını ya da fal baktıran kadın ise niyet ettiği erkeği temsil eder. Size karşı olan duygularını, planlarını tahminlemenizi sağlar. Eğer bu kartın yanına sinek kızı kartı seçilmiş ise sevdiğiniz kişi ile duygularınız ve hisleriniz karşılıklıdır, mutluluk kapısı size açılacaktır.
kupa destesi, kupa as, kupa 1kupa destesi, kupa iki, kupa ikili, kupa 2 kupa destesi, kupa üç, kupa üçlü, kupa 3 kupa destesi, kupa dört, kupa dörtlü, kupa 4 kupa destesi, kupa beş, kupa beşli, kupa 5 kupa destesi, kupa altı, kupa altılı, kupa 6 kupa destesi, kupa yedi, kupa yedili, kupa 7 kupa destesi, kupa sekiz, kupa sekizli, kupa 8 kupa destesi, kupa dokuz, kupa dokuzlu, kupa 9 kupa destesi, kupa on, kupa onlu, kupa 10 kupa destesi, kupa joker, kupa vale kupa destesi, kupa kız, kupa kızı kupa destesi, kupa papaz, kupa papazı