Sinek Destesi

Sinek As:
Bu kart fal baktıran kadının hayatını ya da niyet edilen kadını temsil eder. Bu kadının kime ilgi duyduğu, sevdiği hakkında bize bilgi verir. Bu kartın yanında bir erkeği temsil eden kart seçilmiş ise ilişkide olunan ya da niyet edilen kişi ile ilgili ip uçları verir. Seçilen diğer kartlarda, erkeği temsil eden birden fazla kart çıkmış ise, fal baktıran kişinin gönlünün başka birisinde olduğuna dikkat çeker.
Sinek İki:
Hayatımızdaki ilerlemeye, başarılara, mutluluklara engel olan kişi ya da durumları sembol eden sinek ikilisini bir rehber olarak kullanabiliriz, seçilen diğer kartlara göre bu engelleri tespit edip sorunu halletmeliyiz.
Sinek Üç:
Aşk, eğitim ve iş alanındaki ufak yeniliklere ya da mevcut durumun aynı seyirde devamına işaret eder. Atılımlar ve girişimler ve teklifler için büyük hamleler yapmaktan kaçınmak, uygun fırsatı beklemek gerektiğini işaret eder.
Sinek Dört:
Bu kart hakkınızda söylenen kötü sözlere, yapılan dedikodulara ve aldatmalara işaret eder. Niyet iş içinse çok dikkatli olup ince eleyip sık dokumak gerek, niyetiniz aşk ile ilgili ise karşınızdaki kişi sizinle aynı duygu ve düşüncelerde değil hatta arkanızdan işler çeviriyor olabilir, seçilen diğer kartlara göre adımınızı atın.
Sinek Beş:
Bu kart unutulmuş bir borç ya da hakkımızdaki bir iftirayı, haksız muameleyi temsil eder. Seçilen diğer kartlar olumsuz ise sonuçları bizim için hiç iyi olmayacak ve zarar göreceğiz demektir. Seçilen kartlarda insanı temsil eden kartlar gelmiş ise, bu sıkıntıları başımıza açan kişiyi tahmin edebiliriz.
Sinek Altı:
Falı kendimiz için baktırıyorsak, iç dünyamızı ve karakterimizin ince ayrıntılarını ortaya koyar, başkası için baktırılan fallarda karşı tarafın bizi sevip sevmediğini, bize karşı olan tutumlarında ne kadar samimi olduğunu ve aradaki ilişkinin seyrini ortaya koyar.
Sinek Yedi:
Sinsi ve arkamızdan iş çeviren kişileri işaret eden sinek yedilisini kesinlikle seçilen diğer kartlarla beraber yorumlamak gerekir. Seçilen diğer kartlar etrafımızda dönen bu oyunları bize kimin oynadığını bu meseleden ne kadar etkileneceğimizi ve ne zaman feraha çıkabileceğimiz hakkında ip uçları verir.
Sinek Sekiz:
Falı baktıran kadınsa onun hayata bakışını, fal baktıran erkekse niyetindeki kişinin karakterini, bize karşı tutumunu ve bize verdiği önemi gösterir. İnsanı temsil eden başka kartlar ile birlikte seçilmiş ise, bu kişi ile arasındaki durumu ortaya koyar ve düşüncelerini kestirmemize olanak verir.
Sinek Dokuz:
Bu kart hayat seyrimizi değiştirecek bir haber, bir karar aşaması-yol ayrımını sembolize eder, kimi zamanda çıkılacak uzun yolculukları işaret eder. Seçilen diğer kartlara göre olayın-durumun içeriğini tam olarak kestirebilirsiniz.
Sinek On:
Bu kart genellikle sıkıntı ve göz yaşını haber verir. Seçilen diğer kartlar sıkıntımızın sebebi olan kişiyi, durumu ve zaman aralığını belirler, eğer seçilen diğer kartlar olumlu kartlar ise bu sevinç gözyaşı anlamına gelecektir.
Sinek Joker:
Düşünsel dünyaları temsil eden bu kart, aklımızdaki bir kadını, onun bizim hakkımızdaki düşüncelerini kestirmemize olanak sağlar. Seçilen diğer kartlar olumsuz ise bizim için sonu iyi olmayacak gelişmeler yakındır, o kişiden uzak durmamızda fayda var.
Sinek Kız:
Bu kart bir kadını sembolize eder. Tek başına yorumlanması yerine seçilen tüm kartlar için ifade ettiği anlamı bulmak gerekir, niyetimizin olup olmayacağının cevabı olabilecek bu kart genelde falın sonucunu tayin etmekte bize yardımcı olur.
Sinek Papaz:
Bu kart kadının akrabasını temsil eder ama bu kişi bir arkadaşta olabilir, seçilen diğer kartlara göre bu kişiyi ve niyetini daha net anlayabiliriz. Seçilen diğer kartlar sinek papaz kartı ile ters yönde bakıyorsa kötü haber ve gelişmelere işaret eder.