Katina Destesi Ç-İ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çapa:
Dileğiniz aşk içinse güven ve sadakati sembolize eder, maddi bir dileğiniz var ise avantajlar kazançlar ve başarıyı işaret eder. Fal baktıran kişi kadın ise bu evliliğe işaret eder.

Çapa Ters:
Karasızlık, tutarsızlık, şüphe ve belirsizlik hayatınızın her noktasına hakim, kontrolü kaybediyorsunuz. İkili ilişkilerde nasıl davranırsanız öyle karşılık bulacaksınız, üzücü, kırıcı ve güvensiz olursanız karşı taraf size cephe alacak ve yalnız kalacaksınız.

Çiçekler:
Mutlu ve güzel günler kapıda, iyimser olabilirsin, her şey yoluna girecek ve istediklerini elde edeceksin.

Çiçekler Ters:
Ters açılımı anlamı değiştirmez, her şey güzel olacak, sadece biraz daha bekle.

Dağ:
Güç ve sağlam karakteri ifade eder, tüm zorluklarla baş edecek kadar güçlüsün, yılmak ve pes etmek senin için hiç bir zaman söz konusu değil.

Dağ Ters:
Düz anlamındaki olumlu tüm durumlar terse dönüyor, yıkım, keder ve hayal kırıklıkları yaşayacaksın, sıkıntılar karşısında adeta diz çöküyorsun.

Dare:
Titiz ve şüphecisin, yeni adımlar ve atılımlar için yeterince cesursun ve yaşanacak güzel gelişmeler seni daha güçlü ve mutlu edecek.

Dare Ters:
Keder, sıkıntı ve yıkım söz konusu, elinizde olmayan sebepler nedeniyle mağdur oluyorsun ve elinden bir şey gelmiyor, göz yaşı dökeceksin.

Dastar:
Sakin, kendi halinde bir kadını temsil eder, kaplumbağa adımları ile ilerler bu kişi, bir işi yapmadan bir karar almadan önce çokça düşünür.

Dastar Ters:
Düz anlamındaki kişinin tam tersi bir kişiyi işaret eder, bu kişi kurnaz, bencil, kötü niyetlidir. Dileğiniz aşk içinse sevdiğiniz size karşı dürüst değil ve duygularınız karşılık bulmuyor, onun kalbinde başka bir aşk var ve bu sizi derinden yaralıyor.

Derviş:
Şimdiye kadar yaşadıklarını kendine bir imtihan ve olgunlaşma sınavı olduğunun farkına var, gerçekleri ve doğruyu görmeye başladın. bu kart iyiye alamettir, özgüvenini yeniden kazan ve güçlü bir şekilde ilerle.

Derviş Ters:
Hatalarından ders almıyor, sana yardımcı olmak isteyenlere kulak asmıyorsun, yalan ve yanlış işler içinde sürükleniyorsun, böyle devam edersen kayıpların artacak.

Deve:
Sabır, güç ve sorumluluğu temsil eder, sıkıntılara direniyorsun ve sonuçlarını olumlu olarak alıyorsun.

Deve Ters:
Sıkıntılar boyununu büküyor, sabır, tasarruf ve çabaların işe yaramıyor, zorlu günler, maddi zorluklar seni bekliyor.

Elmas:
En parlak ve değerli taş elmastır, mal, mülk, para ve zengin bir hayatı sembolize eder.

Elmas Ters:
Sıkıntılar çekeceksin, emeklerinin karşılığını alıyorsun ama bu beklediğinden çok az ve seni memnun etmeyecek.

Eprahhat:
Olayların perde arkasını çözmeye çalışıyorsun, farklı gelişmeler ve haberler kafanı karıştırıyor, güçlü bir hafızan var ve bulunduğun ortama kolay uyum sağlıyorsun.
Eprahhat Ters:
Hedeflere ulaşamama söz konusu, bencil ve kinci yapı iliklerinize kadar işlemiş.. Dileğiniz aşk için ise süpriz bir aşk la karşılaşacaksın ve seni çok etkileyecek.

Ev:
Aile kurmayı, ailedeki mutlu ve sağlam ilişkileri temsil eder. İstekleriniz ve çabalarınız olumlu sonuçlanacak, bu kart insanı temsil eden kartların yanına düşerse komşularınızın ve çevrenizdeki insanların iyi olduğuna, olacağına işarettir.

Ev Ters:
Aile içi tartışmalar söz konusu, süregelen tartışmalar tüm huzuru kaçırıyor, bu durum devam ederse ciddi problemler yaşanacak.

Fareler:
Kayıp ve haksızlığa uğramaya işarettir, tartışma ve kavgalar çıkabilir, eğer kayıpların var ve bunları telafi etme çabasında isen malesef hakkını geri alamıyorsun. Bu kart bir insanı temsil eden kart ile yan yana düşerse o kişiden uzak durmalı, ona karşı kendini ve sahip olduğun maddi değeri olan eşyaları korumalısın.

Fareler Ters:
Kaybedilen hakkın geri kazanılması, kayıp bir eşyanın yeniden bulunmasına işaret eder, adalet yerini bulacak.

Gamhat:
Dikkat çekici, yakışıklı ve karizmatik birisini temsil eder. Büyük hedefler, mükemmel bir hayatı arzular, bu arzuları ve ihtiraslarını yüzünden okuyabilirsiniz.

Gamhat Ters:
Kendinden daha sert bir kayaya çarpıyorsun seni cezalandıracak ve canını sıkacak, onunla anlaşman zor görünüyor. Dileğiniz aşk için ise güvensizlik, huzursuzluk ve sorunları işaret eder, tüm gerçekler açığa çıkıyor, ilişkiniz ciddi bir sınavdan geçiyor.

Güneş:
Destenin en parlak kartıdır, bu kartı seçmişsen her şey yoluna girecek ve daha iyi olacak demektir, iyi şans, güzel gelişmeler, maddi kazanç, her alanda güzel gelişmeler seni bekliyor

Güneş Ters:
Düz anlamı ile aynıdır, Güneş her zaman parlar.

Haç:
Maddi manevi kayıplar, sıkıntılar ve üzüntüler ard arda geliyor, tam olarak dibe çöküyorsun, acı, üzüntü ve gözyaşı hakim. Kendine olan güvenini kaybediyorsun.

Haç Ters:
Başına gelecek kötü olayları önceden seziyorsun ve bu olaylardan kaçmak, hatalara düşmemek için yeterince vaktin var ve durumu toparlayacaksın.

Hesse:
Göz göre göre bir hata yapıyorsun ya da bir inat söz konusu, bu senin için bir kayıp olacak ve yaptığından çok pişman olacaksın.

Hesse Ters:
Psikolojik sorunlar, dengesizlik, kararsızlık hakim, hatta o kadar ileri düzeyde ki, delirdiğini düşünenler olabilir.
Aşk için anlamı ise aşkın karşılık buluyor, seni seviyor, eğer ondan ayrı ise sana geri dönecek.

İsfahan:
Tavır, tutum ve uyguladığın yöntemleri acilen değiştirmen gerek, bir çarkın içinde boşa döner durumdasın. Aynı hataları tekrar tekrar yapıyorsun. Karşındakine karşı mağduru oynaman, ondan rica ve minnet ile bir şeyler, bir karşılık beklemen yersiz, durumu daha zor bir hale getiriyorsun ve karşındaki seni küçük görmeye başlıyor.

İsfahan Ters:
Sakin, akılcı ve araştırmacı ol, ne yapmak istiyorsan en az iki kez düşün ve adımlarını ona göre at.