Katina Destesi S-T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saah:
Popüler, sevilen ve sosyal birisini temsil eder. Hayatında yolunda olmayan ve imkansız gibi gözükenler bile olumlu sonuçlar verecek, fal baktıran kişi erkek ise, sevgilisini, eşini elinden alabilecek, mutluluğu için tehlike oluşturacak yabancı bir erkeği temsil eder.

Saah Ters:
Amaçlarına ulaşmak için uyguladığın yöntemler çok yanlış ve bunlar ters tepecek, zararını sen göreceksin.
Aşk için anlamı sevgin karşılıklı olacak, sevdiğin kişide seni düşünüyor.

Samyeli:
Ani bir değişimi simgeler, ani bir karşılaşma, süpriz bir aşk, ev değiştirme olabilir, seçilen diğer kartlarda parayı temsil eden kartlar çıkmışsa maddi anlamda kazançlı günlerin geleceğini haber verir.

Samyeli Ters:
Düz seçimindeki olumlu tüm yönler tersine dönecek, maddi kayıplar, üzüntüler yaşayacaksın ve yaşam standardın düşecek.

Selçuksassa:
Yasak bir ilişkiyi temsil eder, bu durum ortaya çıkacak, cinsel arzularını kontrol edemiyorsun ve sonunu düşünmeden her şeyi yaşıyorsun.

Selçuksassa Ters:
Yasak ilişkide karşı tarafın bu durumdan artık rahatsız olmaya başladığını gösterir ve bu ilişkiden dolayı acı çektiğini, üzüldüğünü haber verir.
Aşk için anlamı, partnerinizle her anlamda uyumlusunuz ve aranızda cinsel bir çekim söz konusu, bu sizi birbirinize daha çok bağlıyor.

Selena:
Adım adım ilerlemen gerek, temkinli ol ve çabalamaya devam et, geçmişi kurcalamayı bırak, sana sadece zaman kaybettiriyor. Aynı zamanda mutlu, samimi ve sevgi dolu birliktelikleri işaret eder.

Selena Ters:
Abanozun Ruhu olan selena ters döndüğünde tüm dengeler bozulur, yalan, iftira, ihtiraslar söz konusu, iki yüzlü kişiler seni kandırıyor, hayatının her alanında sana zarar veriyorlar. Onları bir an önce bul ve hayatından çıkar.

Sunit:
Bencil ve ihtiraslı birisini temsil eder, bu kişi aynı zamanda cinselliğe eğilimi fazla ve şehvetlidir , tutkulu bir aşık olabilir.

Sunit Ters:
Bencillik artık kendisine ve çevresine zarar verecek boyutlara ulaşmış durumda, sinir ve öfke de eklenince huzursuzluk ve tartışmalar kaçınılmaz hale geliyor.
Aşk için anlamı, dengesiz gelgitler ile dolu bir ilişkiyi işaret eder, iki tarafta yıpranıyor.

Süpürge:
Tartışma, kavga ve huzursuzluk hakim, bu münakaşalar kırıcı ve rencide edici boyutlara varabilir, aile içinde huzursuzluk aşk ilişkisinde ayrılığa işaret eder.

Süpürge Ters:
Düz anlamı ile aynıdır fakat bu tartışma ve kavgalar ayrılık boyutuna varmadan sonuçlanacak ve eski huzurunuza kavuşacaksınız.

Tagral:
Yalnız olan, yalnızlığı kendisi seçmiş, toplumdan kendini soyutlayan mağrur duruşlu birisine işaret eder. İçinde fırtınalar kopar, sabırsızdır ama sadece belli durumlarda bunu dışa vurur. Onunla bir iletişim ve ilişki düşünüyorsan bu yorucu ve yıpratıcı dengesiz psikolojisine ve tavırlarına katlanman gerek.

Tagral Ters:
Sessiz, içine kapanık ama sinsi ve çıkarcı birisini temsil eder.
Aşk için anlamı, yoğun çabanın, hüzünlü bekleyişlerinin ve emeklerinin sonucu mutluluk olacak.

Tattaret:
Evlilik, yuva kurmak ve aile olma arzularını sembolize eder. Evlilik size uzak ihtimal ise, hayatınızı düzene sokmayı, maddi manevi yapılanmayı temsil eder.

Tattaret Ters:
Bencil, yalancı, düzenbaz bir kadını temsil eder, bu kişi kim ise hayatından onu çıkarmalısın.
Aşk için anlamı, sevgi değil mantık ya da farklı menfaatler için bir arada olunan ilişkiyi sembolize eder.

Tilki:
Kurnazlığı, sinsiliği temsil eder, başarmak istediklerin için gizli planlar yürütüyorsun ve bunların açığa çıkmasını istemiyorsun, senin hakkında dedikodular var ama sen bunları duymazdan gelir bir halde hedefine odaklanmış durumdasın.

Tilki Ters:
Kıskanç, fesat ve kurnaz birisinin senin için planları var, sana zarar vermek, mutsuz etmek istiyor, dikkatli ol.

Turan:
Bir dostundan yardım göreceksin, maddi manevi konularda düzeni, dengeyi ve yavaş ama kesin bir yükselişi işaret eder.

Turan Ters:
İki yüzlü bir dostundan zarar göreceksin, büyü, sihir gibi kötülükleri sana musallat edebilir.