Katina Destesi U-Z

 

 

 

Urmiaa:
Sakin, soğuk, kendi halinde birisini temsil eder. Hayatınızda huzur ve denge söz konusu, bir şeyleri başarmak istiyorsanız, yoğun çaba sarf etmeniz gerekecek.

Urmiaa Ters:
Şanssızlık, engeller ve aksilikler peşini bırakmıyor, sürekli bir panik ve endişe içindesin.
Aşk için anlamı, kafandaki soru işaretleri yersiz, aşkın karşılık buluyor ve ondan şüphe etmemelisin, aranızda sorunlar var ise bunların çözümü için birisi vesile olacak.

Valide:
Mutsuzluk, gözyaşı ve kayıplar söz konusu, istediğin hiç bir şey olmuyor ve bu uzun bir süre daha böyle devam edecek. Valide katina destesinin en negatif kartıdır, felaketleri ve kötü olayları temsil eder.

Valide Ters:
Valide kartının ters açılması fark etmiyor, Valide senin tüm dengeni bozacak ve hayatına kaos hakim olacak. Valide sana karşı adeta bir savaş açmış durumda.

Yakut:
Aşkınızın karşılıklı olduğunu işaret eder, eğer hayatınızda birisi yok ise mutluluk kapınızda. Hayatınızın aşkı ile tanışmanıza az kaldı.

Yakut Ters:
Aşkınızın karşılık bulmadığına, ne kadar çabalarsanız çabalayın işlerin düzelmeyeceğini sembolize eder.

Yatağan:
Kırıcı sözler, sert tartışmalar, kavga ve huzursuzluk söz konusu, bu olaylar aile içinde olabileceği gibi iki aşık arasında olabilir, aşkınız ciddi bir yara alacak.

Yatağan Ters:
Ter seçilmesinin anlamı düz seçimi ile aynıdır fakat sorunlar o kadar büyük olmayacak, kısa sürede denge sağlanacaktır, eğer olayların ilerleyiş yönünü önceden kestirip önleyici önlemler alırsanız, zarar görmeden bu hengameden sıyrılacaksınız demektir.

Yelkenli:
Hayatınızdaki değişiklikleri, ayağınıza gelen fırsatları ve sonucunda elde edilecek başarıları temsil eder. Eğer planların içinde bir yolculuk var ise bu yolculuğun sonucu iyi olacak.

Yelkenli Ters:
Düz anlamındaki olumlu tüm yönler terse dönecek, olduğun yerde sıkışıp kalıyorsun, değişim ve kurtulmak için adım atsan bile başarılı olamıyorsun.
Yılan:
İhanete uğrayacaksın, aileden birisi, bir arkadaşın veya sevgilin, sana karşı farklı planları olan birisi bu, kendini savunma pozisyonuna al, çok dikkatli ol.

Yılan Ters:
Yılan sana yinede zarar veriyor ama etkisi büyük değil. Sana karşı olan bu tutumunda onunda haklı yönleri olduğunu fark ediyorsun ve o kişiyi affedeceksin.

Yıldızlar:
Etrafındakiler sana akıl danışıyor ve seni örnek alıyor, yükselişin devam edecek ve parlak bir geleceğin olacak, dileğin aşk içinse kalbindeki aşkı elde edeceksin.

Yıldızlar Ters:
Düz anlamındaki olumlu tüm yönler tersine dönmüştür, kimse seni dinlemiyor, sorunlarınla bile ilgilenmiyorlar, girişim ve çabaların daha başlamadan olumsuz sonuçlanıyor, iki ilişkilerde sorun yaşıyorsun, sevgilin var ise aranızda sorunlar olacak, ayrılık söz konusu olabilir.

Yol:
Alınan doğru kararları ve bunların olumlu sonuçlar vereceğini sembolize eder. Yeni fırsatlar seni şu anki konumundan daha mutlu, başarılı yapacak.

Yol Ters:
Hatalı kararlar veriyorsun ve uyguladığın yöntemler çok yanlış, ardarda hatalar yapıyorsun ve ders almıyorsun, yolunun sonu karanlık, kendini toparlaman ve silkelenmen, bakış açını değiştirmen gerek.

Zara:
Hayatındaki tüm sıkıntılar, zorluklar sona eriyor, kara bulutlar dağılıyor, güzel günler yakında, adeta yeni bir hayata başlıyorsun.

Zara Ters:
Sinsi, kıskanç, kötü düşünceli birisin işaret eder, dikkat et.
Aşk için anlamı, ilişkin varsa bu büyük bir aşk demektir, mutluluk hep sizinle olacak, eğer hayatında kimse yoksa büyük bir aşk yakında kapını çalacak.

Zümrüt:
Sağlıklı bir ömür, mutluluk ve başarıdır, zümrüt tüm sıkıntılarını çözecek, geleceğin parlak, maddi olarak çok güçlü konuma geleceksin.

Zümrüt Ters:
Ters açılması anlamını değiştirmez, Başarı, güç ve maddi kazanç gelecektir, sadece biraz daha zaman, çaba ve sabra ihtiyacın var.