Su Falı

 Su falı, su falı bak, su falı nedir, su falına kimler bakabilir, medyum, ruhani varlıklar, bedensiz varlıklar, melek, cin, konsantrasyon, dua, tılsım, simgeler, su üzerindeki semboller
Su Falı

Bir çok fal türünün aksine uzmanının daha az olduğu ve net sonuç almanın güç olduğu bir fal türüdür. Su falında yetkin ve kendine güvenene bir falcı bulmanızda bir hayli zordur. Su falı genel olarak anlık sorulara cevap bulmak için kullanılır ama bu konuda gerçekten yetkin olan kişiler gelecek ile ilgili anlatımlarda bulunabilmektedir.
Su falına bakabilmek için temiz bir kap ve içine konacak temiz su yeterlidir, bunun yanında ortamın ses – ışık gibi çevresel faktörlerden minumum seviyede etkleniyor olması gerekmektedir. Su falına bakan kişilerin ruhani varlıklardan yardım aldığına, bu sayede sorulara cevap bulabildikleri söylenir.
Su falının bakım şekli aslında çok basittir, falına bakılacak kişiden sorusu öğrenilir ve alınacak net cevap için bir odak şekil belirlenir, mesela bir balık  hayal edilir, soruya konsantre olup eğer böyle bir gücü ve yetkinliği var ise ruhani varlıklardan soruya cevap alabilmek için yardım istenir, bakan kişinin fal bakarken kullandığı dua, tılsım gibi özel sözleri var ise bunlar söylenir ve suya bakılır, suda balık simgesi görülürse dilek kabul olacak demektir, aksi bir durumda ise dileğin kabul olmayacağı sonucuna varılır.